PF  

 

 

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

PF - Vánoční a Novoroční přání

Klikněte na každý obrázek a zvětšete si jej
PF - Vánoční a novoroční přání 

 

  

 

  

 

 

 

Pusť si ještě video
V něm je jedna z mých nejoblíbenějších písniček. Nevydržíte být v klidu .
 

 

Jaká Vánoční a novoroční přání se Vám líbí nejvíc. Mně určitě takovéto dělané a originální. Nejhorší mi přijdou takové ty neosobní, kdy to někdo pošle 100 lidem a řekne si: "Tak a mám to z krku."
To je podle mne mnohem lepší asi neposílat nic. Vánoční a Novoroční přání, by nemělo být povinností, ale něčím navíc, kdy tomu člověk věnuje alespoň trochu úsilí a ne že něco zkopíruje a pošle to na všechny strany. Pak se často i stává, že Vám od různých lidí přijde to samé, no a to moc motivační není. Zkrátka Vánoční a Novoroční přání má potěšit, mile překvapit a říci něco, co říci chcete. Je to prostě jedna z dalších malých drobností, co má zpříjemnit Vánoční období, celé svátky a i začátek nového roku, včetně Nového roku samotného.

Přeju Vám jen radost, pohodu, spokojenost a smích. Že je ale také třeba myslet na lidi a kamarády, kteří zrovna v tuto chvíli jsou třeba i smutní a že je třeba jim pomoci a to hlavně přátelům. Každý je občas smutný a proto Vám přeju také to, aby jediné slzy, které uvidíte okolo sebe byly jen z radosti a od smíchu.
Svět je najednou takovým divným a často smutným místem a udělali jsme si jej takový mi sami lidé. Kéž by se to nějak zase změnilo a svět byl o přátelství a pokoře jeden k druhému. Vím, že se to nestane, ale bylo by to krásné, no ne? Já osobně bych si přál nejvíc právě to, aby se vrátila do našich srdcí morálka a začali jsme si všichni vážit jeden druhého. To by bylo fajn.

Přeji Ti ze srdce, aby byl tento rok byl pro Tebe ve všech směrech :

nejlepší, nejveselejší, nejšťastnější, nejbohatší, nejúspěšnější, nejpřekvapivější, nejpohodlnější, nejklidnější vtipný a navíc plný zázraků.

 

Vánoce i Nový rok má člověk přesně takový, jaký jej chce mít. Prostě má takovou náladu, jaká mu vyhovuje. Trochu to tedy zaleží na nátuře . Udělejte si prostě, stejně jako já, Silvestr podle gusta.  
... No vím, jistě je toho dost, co by každému z nás udělalo větší či menší radost. Někdo si přeje mít pod stromečkem hodně dárků, jiný naopak aby těch dárků mohl někomu dát co nejvíce. Určitě by spoustu lidí potěšila nějaká zimní dovolená ať na hory nebo někam za exotikou, kde byste se v moři čvachtali, až by jste měli varhánky .
Je spoustu věcí, které dokáží potěšit, ale je dobré si uvědomit, že na tom svět ani štěstí nestojí. Štěstí je postaveno na jiných hodnotách a pokud jste zdraví a dokážete vycházet sami se sebou, tak máte to největší štěstí, jakého lze na tomto světě dosáhnout.
Já Vám pochopitelně přeji, aby se Vám splnilo i to všechno ostatní, co si přejete a věřím, že pokud to nebude letos, tak příští rok Vám jistě už přinese konečně to, co si přejete. Většinou to sou klid a pohoda, co by každý chtěl, a tak já Vám to přeji.

Přeji tedy klid a pohodu a je mi jasné, že samo od sebe to tak nikdy nebude. Je třeba se o to postarat a trochu se s tím životem porvat. Proto se budu dál snažit. Naštěstí ale pro mne, je má práce mým koníčkem a to samo o sobě už je štěstí ...

Tak ať se daří a ať se nám podaří splnit si ta přání

Jestli jste to ještě neudělali, klikněte na ty 4 obrázky nahoře a přečtěte si Kdo Vám vše přeje, Co ti přejeme a nepřejeme .

 

8 silvestrovských her, kterými nadchnete přátele
 

Plánujete Silvestr oslavit s kamarády u Vás doma? Připravit dobré jídlo a pití je snazší, než zajistit, aby se každý skvěle bavil. Navrhněte jim některou z těchto osmi her, určitě vás nadchnou.

Nebaví-li vás jen nečinně popíjet alkohol, nebo sledovat televizi, můžete se vrhnout na hry, které dostanou i ty největší odpůrce společenských aktivit. Stačí si jen vybrat tu správnou. Hezkého Silvestra.

Degustace

Připravte si 10 různých potravin. Soutěžícím zavažte oči a nechte je, aby si zacpali nos. Každému dejte ochutnat, zda poznají, co jedí a jejich odpovědi si zapište. Následně degustaci zopakujte, ale už bez držení nosu. Schválně, kolik z nich si nenechá zmást chuťové buňky? A chcete-li někoho potrestat, připravte jim lžičku s chilli. Jen pozor na alergie.

Zahrajte si na dabéry

Vyberte oblíbený film na DVD. Rozdělte si jednotlivé postavy, nebo je případně můžete rozlosovat, vypněte zvuk a pusťte se do profese dabéra. Když se do filmových klasik dostane trochu těch českých vlastností, vznikne skutečný skvost, který rozesměje i toho nejzamračenějšího hosta.

Pantomima

Vděčná hra do společnosti. Dokonce ji můžete upravit dle zájmů a koníčků, které s kamarády sdílíte. Patříte-li mezi filmové fanoušky, předvádějte jednotlivé snímky. Skvěle se na pantomimu hodí písničky, zvířata, povolání, nálady, nebo třeba pořekadla.

Doporučujeme rozdělit hosty na dvě skupiny. Ti se budou střídat v předvádění. Tak se zvýší soutěživost a hra bude zábavnější.

Mince

Sedněte si všichni ke stolu a rozdělte se na dvě družstva. Jedno z nich si pod stolem posílá pětikorunu, když zvolený zástupce řekne "STOP", musí všichni z protějšího družstva hodit ruce dlaněmi na stůl. Protější hráči, kteří řekli "STOP" hádají, kdo má minci. Pokud uhodnou, dostanou bod, pokud ne, berou si minci druzí. Hraje se na počet získaných bodů za 10 kol.

Karaoke

Pravda, žádná novinka, ale zábavy si užijete tak jako tak. Určitě se hodí až na pozdější čas, kdy s přípitkem opadne tréma a stud. Můžete si hru různě poupravit. Vyberte porotu a dejte jí kartičky s bodováním. Nezapomeňte na cenu pro vítěze.

Další možností je, napsat na papír české zpěváky a zpěvačky. Ten, co je na řadě a drží mikrofon, si vytáhne jeden papírek. A ať už si zvolí jakoukoliv písničku - českou, zahraniční, měl by ji zazpívat takovým stylem, jako by učinila celebrita z vytaženého papírku.

Pohádka

Vyberte si nějakou oblíbenou pohádku, v které se často opakuje jedno slovo. Například O Budulínkovi. Pokaždé, když předčítající řekne "Budulínek", musí celá společnost vypít panáka. Pravda, poněkud náročná hra, proto volte slabší druh alkoholu, aby Silvestr neskončil dřív, než vůbec mohl začít.

Detail na stole

Připravte na stůl několik předmětů. Hráči si je mohou na 15 vteřin prohlédnout, následně odejdou za dveře a předměty se na stole přeskupí. Některé můžou zmizet úplně či být nahrazené jinými. Pak se ostatní vrátí a hádají, co je na stole jinak.

Nevyprskni

Ano, trochu ulítlá hra, ale budete nadšení, slibujeme. Soutěží se ve dvojicích. Sednete si naproti sobě a oba dva se napijete. Pak už se jen pozorujete, pokoušíte se dělat grimasy a rozesmát druhého. Ten, kdo vyprskne vodu, prohrává a místo něho si jde sednout další v pořadí.

Nezapomeňte si připravit ručníky či papírové ubrousky na utření. Do úst není třeba brát zbytečně hodně vody, dámy, které svému líčení věnovaly hodinu, by vám za obrovskou sprchu jistě nepoděkovaly.