PŘELIDNĚNÍ PLANETY  

 

 

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

Proč zvyšovat nesmyslně porodnost ???

 

Absolutně nechápu, proč se furt mluví o tom, jaká je nutnost a výhoda množení se!
Evropané se nemnoží tolik, protože většina krom nepřizpůsobyvých chápe, že je lidí prostě hodně !!! Planeta je přemnožená! Není možné živit miliardy a miliardy lidí. Mělo by jich být minimálně o polovinu méně a spoustu věcí by se zlepšilo !!! Jenom potkani, šváby a některé lidské kultury se furt množí jak bez mozku! Naflákat děcka umí každý trouba. Ale vychovat z nich slušné a pracovité lidi s morálkou, dát jim najíst a dát jim vzdělání, to je šílená dřina.

Je super, že to Evropané chápou (někteří). Bohužel spoustu prvoků to ale nechápe a nebo chápe, ale je jim to jedno, pokud jim to momentálně přináší nějaký zisk. Prostě po mně potopa!
Takový lidé by se měli snad kastrovat hned po narození! Říkají si:
"Hlavně abych dostal dávky"
"Abych dostal miliardy od EU
"Abych dostal prachy pro svou neziskovku !!!!!!"  ... atd

.

Osobně bych nedával na děti přídavky žádné! Chceš mít kopu dětí?, tak si promysli, jestli je ale uživíš, protože proč by ti za Tvoje užívání měli platit jiní a živit Tvoje děti!
Všechno to jsou jenom strašní paraziti, co zlikvidují celou zemi za pár let.

A i kdyby se třeba letos narodilo v ČR 5 milionů dětí a příští rok 10 milionů, kdo je bude živit za 60-70 let? To aby potom zase všichni rodili jak o život, aby bylo na důchodce a rostoucí životní úroveň!!
No a za sto let bude na zemi 100 miliard lidí a ti se už budou žrát navzájem za-syrova, protože dřevo už také nebude!

Evropa a celý svět je kvůli hlupákům už úplně v háji a nedá se to zastavit, protože, když někdo řekne veřejně, že nějaká invaze je vražda pro Evropu, tak má problémy. Stupidní sluníčka a některé neziskovky si mastěj kapsy penězi, které vytvořili nesluníčka a vše je to tak "krásně správné", že se mi z toho chce zvracet!
Ta negramotná armáda, co se hrne do Evropy, nikdy pracovat nebude a ani nikdy nepracovala a těch pár výjimek jsou zanedbatelní.
Svět se řítí do záhuby a za pár let to bude všude vypadat jak v těch filmech, kde jezdí po kraji tlupy ozbrojenců a navzájem se střílej kvůli jídlu a vodě.
No to je jedno, stejně nikdo nic tak dlouhého číst nebude, stejně to zas někteří nepochopí. Jděte mi někteří aspoň z očí, vy co neumíte žít jinak než z dávek, přídavků a dotací a to ještě ke všemu absolutně neskromně!

V Evropě žije víc lidí než v USA a Rusku dohromady!

Dnes jsem se jal zjistit, jak je to s počty obyvatel i jinde a došel jsem k šokujícímu zjištění. V Evropě žije víc lidí než v USA a Rusku dohromady! Ověřit si to můžete na Wikipedii.
Evropa je regulérně přelidněná a řadí se mezi oblastí velmi zalidněných!
Neustále se mluví o tom jak je málo práce atd.. a přitom už spousty let se ví, že robotizace připraví lidi o práci a živobytí. Změny průmyslových, obchodních a dalších stereotypů jsou nezvratné. Změnit to může snad jen válka nebo silná erupce na slunci, která by na Zemi vyřadila techniku.

Prostě všichni inteligentní lidé ví, že není možné stále dokola dělat nové a nové miliardy dětí.

 

TAK PROČ STÁLE TOLIK LIDÍ CHCE VYŠŠÍ PORODNOST ???

Odpověď je jediná. Někteří politici jednoduše nejsou schopni uživit své lidi, protože jsou jednak totálně neschopní a za druhé jim je úplně jedno, co bude za pár desítek let, protože oni už budou mít nakradeno a ve vládě už nebudou!
Naprosto ignorují očividná fakta a selský rozum. Prostě dělejte děti a bude na důchody.
Je mi zle z toho, jak mají růstu Evropské populace pomáhat hlupáci a negramoti z Afriky i odjinud. Je strašné takto zprznit Evropany!

Osobně myslím, že by se naopak mělo množení lidí zakázat !!! Kdyby na světě byly maximálně tak dvě miliardy lidí, tak by to bylo únosné jak pro planetu a zdroje, tak pro lidstvo!
A množit se by měli navíc možnost jen lidi alespoň s průměrnou inteligencí bez sklonů k násilí. Stejně tak by měla být odňata možnost množit se kriminálníkům všeho druhu.

Kdysi země o pár set tisíc obyvatelích uměly ovládat velké koloniální říše. Dneska národy, mačkající se i v 10 mil. městech, chtějí navyšovat populaci a mají problém zvládnout i jen to jedno město.

Afrika se množí jak kobylky. Za chvíli jich budou 3 miliardy a všichni se vidí v Evropském klondajku sociálních dávek! Může za to právě finanční i jiná podpora Afriky v minulosti. Sami jsme si to způsobili :(. Cesty jsou dvě: Buď to okamžitě jakkoli zastavit a opevnit Evropu nebo pokleknout, sklopit hlavu a pár sekund počkat :(!