Cestování po světě  

 

 

Cestovní kanceláře - CK
Austrálie
Brazílie
Bulharsko
Česko
Egypt
Philipines
Francie
Hawai
Irsko
Island
Itálie
Maďarsko
Německo
Norsko
Polsko
Rakousko
Rumunsko
Slovensko
Španělsko
Thajsko

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

Cestujete rádi ?

Pokud ano, tak jsme na tom asi úplně stejně. Ne že bych byl nějak bohatý (to vůbec ne), ale měl jsem to štěstí, že jsem pracoval pro firmy, které pro ty nejaktivnější pořádala výlety a zájezdy po celém světě. Splnit podmínky bylo vždy dost těžké a z několika desítek tisíc lidí nakonec jela tak dvacítka. No a protože cestování miluji, tak jsem vždy hodně snažil, abych jel také.

Dlouho jsem uvažoval jestli mám podobný web udělat a jestli by to vůbec někoho zajímalo, ale nakonec sami vidíte jak jsem se rozhodl.

No a protože mne cestování baví, tak o cestování i často s někým mluvím. No a jak se říká, kolik hlav, tolik názorů. Někdo raději cestuje na vlastní pěst a je rád , že jede po vlastní ose. Fakt je, že už to samo o sobě je zážitek a může přijít nejedno dobrodružství. Jiní zase raději využívají cestovní kanceláře a kochají se komfortem. CK jsou vesměs (až na malé výjimky) skutečně spolehlivé a dovolenou Vám kolikrát v mnoha směrech velmi usnadní. Cestovat s cestovní kanceláří je jednoduché a kupodivu dokonce kolikrát i levnější.
No a levné dovolené jsou přeci jenom pořád v kurzu. No a je to asi fakt. Nejde přeci jen o to, aby jsme si žili jako šejkové, ale o to, abychom si odpočinuli a podívali se na místa po celém světě, o kterých jsme jen slyšeli.

Cestování je asi jednou z nejhezčích věcí. Člověk se seznámí s různými krajinami, pozná nové zvláštní kultury a má nové zážitky i vzpomínky.

Nechci tady rozebírat jaké cestování je lepší nebo Vám doporučovat nějaké cestovní kanceláře, ale spíš mluvit o tom, co jsem na cestách viděl, jak jsem to cítil. Možná Vás budu inspirovat, možná varovat, ale v každém případě Vás chci informovat.

Dovolená v cizině je zajímavá už jen tím, že jsme daleko, že většinou nic nerozumíme a že jsme vlastně odkázáni sami na sebe. Je to dobrodružství, kterých zase až tolik v životě nemáme. Fakt je, že Cestovní kanceláře nám spoustu věcí zjednodušují, ale kolikrát i pro ně přijdou momenty, kdy, je třeba hledat východiska a různé cesty, jak dovolenou v cizině přežít bez úhony.

Pokud tedy uvažujete, že chcete někam cestovat a hledáte inspiraci, tak jste tu správně a já jsem za to moc a moc rád.
Pravda, moc informací o cestování zde zatím není, ale zato to nejsou jen nějaké suché informace. Navíc stále sem něco připisuji. A proč? No protože cestování je asi to jediné v čem vidím nějaký smysl a za co jsem ochoten občas něco utratit.

 

Cestování po celém světěA kam se dá cestovat? No přece všude. Stačí jen roztočit globus a někam píchnout prst.

Evropa
Albánie · Andorra · Arménie · Belgie · Bosna a Hercegovina · Bulharsko · Černá Hora · Česká republika · Dánsko · Estonsko · Finsko · Francie · Grónsko · Chorvatsko · Irsko · Island · Itálie · Kypr · Litva · Lucembursko · Maďarsko · Malta · Německo · Nizozemí · Norsko · Polsko · Portugalsko · Rakousko · Rumunsko · Rusko · Řecko · Slovensko · Slovinsko · Španělsko · Švédsko · Švýcarsko · Ukrajina · Velká Británie
Austrálie · Nový Zéland
Asie
Afghánistán · Arabské emiráty · Barma · Bhútán · Cookovy o. · Čína · Filipíny · Franc. Polynézie · Hongkong · Indie · Indonézie · Írán · Izrael · Japonsko · Jemen · Jižní Korea · Jordánsko · Kambodža · Kazachstán · Kyrgyzstán · Laos · Libanon · Malajsie · Maledivy · Mongolsko · Nepál · Omán · Pákistán · Singapur · Srí Lanka · Sýrie · Thajsko · Turecko · Turkmenistán · Uzbekistán · Vietnam
Amerika jizni i severni, Kanada
Argentina · Aruba · Barbados · Bolívie · Brazílie · Dominikán.rep. · Ekvádor · Guadeloupe · Guatemala · Honduras · Chile · Jamajka · Kanada · Kostarika · Kuba · Martinik · Mexiko · Panama · Panenské o. (britské) · Paraguay · Peru · Uruguay · USA · Venezuela
Afrika
Alžírsko · Botswana · Egypt · Etiopie · Gambie · Ghana · Jihoafrická r. · Kapverdy · Keňa · Libye · Madagaskar · Mali · Maroko · Mauritius · Namíbie · Réunion · Senegal · Seychely · Tanzánie · Tunisko · Uganda

 

Cestování po celém světěCestování po celém světě