Koupím nemovitost  

 

 

Koupím maringotku
Prodám maringotku

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

Koupím jakoukoli chatu, chalupu nebo pozemek - levně.

Nejsem realitka. Po mnoha letech jsem se rozhodl, že si pořídím vlastní bydlení. No vlastně to chci už dávno, ale konečně jsem něco našetřil. Chci platit hotově bez úvěrů a hypoték.
Srub, co vidíte na obrázku bych si moc přál. Je to takový můj sen, ale na ten zatím nemám. Teď potřebuji cokoli (skoro). Jestli máte tedy nějakou nemovitost, kterou nepotřebujete a nedokážete využít, jestli potřebujete na něco rychle peníze, jestli chcete někomu pomoci, tak využijte mou nabídku. Zajímala by mne třeba i loděnice na Lipně nebo jiná bouda, kde je elektrika.

Nejraději bych nějakou chatu někde v Jižních Čechách u vody, kde je možnost koupání a rybolovu a kde je hlavně klid. Živím se internetem a potřebuji ticho. Nestojím o vynervované sousedovi psy, magistrálu pod okny ani o řvoucí děti hned vedle. Prostě chci mít klid.

Kontakt na mne . Budu rád, když uvidím předem nějakou fotografii než se rozjedu za Vámi na obhlídku.
Sami asi víte, že nemovitosti půjdou letos ještě celkem radikálně dolů a proto je pro Vás i mne výhodné, když se ozvete a rozhodnete co nejdříve. Pro mne proto, že něco hledám a pro Vás proto, že čím déle by jste čekali, tím hůře se Vám bude prodávat. Věřím, že něco najdu a že se domluvíme k oboustranné spokojenosti.
Hledal jsem původně i něco takového, že v nemovitosti, kterou bych koupil by bydlel nějaký starší člověk a já bych se o něj staral a pomáhal mu. Už jsem to rok zažil a bylo to prima. Oba jsme měli to co se nám hodilo. Já bydlení a ona pomoc a jakousi jistotu a klid. Asi je hodně takových lidí, ale já o nich nevím.
Raději bych ale pochopitelně měl něco vlastního bez nějakých dalších závazků a břemen. To je asi pochopitelné.

V inzerátech jsem natrefil na mnoho celkem hezkých pozemků, chat i chaloupek, ale je mi jasné, že mnoho lidí internet  nepoužívá a nebo nechtějí zveřejňovat, že chtějí něco prodat. Stejně tak asi bude mnoho lidí, kteří se prostě zatím jen nerozhodli.

Jde mi o ticho a klid. Kdyby na pozemku byl i les, tak by to bylo prima. Potok, řeka i rybník jsou nejlepší.

V Jižních Čechách jsem se narodil, tam jsem zvyklý. No a vyrůstal jsem na Lipně, proto bych rád zase bydlel někde u vody.
Je mi úplně jasné, že jsou stovky, pro mne, krásných pozemků, které nikdo nechce a se kterými nikdo nepočítá ani do budoucna. Stačí jen na takový natrefit a bude to. Akorát to ... taková maličkost. No, třeba nemáte k dispozici nic Vy, ale třeba víte o někom nebo o něčem, co by stálo za upozornění.
Teď jsem třeba objevil jeden inzerát, kde by se dal nějaký rybníček nebo jezírko vybudovat, protože pozemkem protéká potok. To by třeba bylo fajn. Ještě se mi ale neozvali.

Chtěl jsem se z ČR odstěhovat a žít někde úplně jinde třeba u moře, ale nakonec z toho sešlo. Budu tady, protože na podobná dobrodružství jsem už poněkud starý (asi). No a nebo zlenivělý.
Věřím, že najdu nějaké místo, kde mi bude dobře a kde se mi bude líbit. Škoda jen, že doba je taková a sehnat nějak víc peněz je opravdu složité. Pak by se to vybíralo :-) .

Tak dobrá, těším se na Vaše nabídky. Těším se, jak mne zahrnete stovkami krásných chat a pozemků a jak všechno proběhne hladce. Aspoň bych si to tedy tak přál, tak uvidíme, jak daleko jsou mé představy od skutečnosti.

Taky se dá říci, že jsem ani nevěděl, jak mám inzerát podat. Jestli mám psát, že chci chatu koupit nebo jestli mám naopak napsat, že jsi chci prodat. Jde o to, že kdo chce chatu prodat, tak podle mne spíš napíše do Google: Chci prodat chatu. No tím pádem nemůže najít moji stránku, kde je napsáno, že chci chatu koupit. Tak ať je to tak nebo tak, pokud dáváte do hledání, Chci chatu prodat, tak snad najdete i mne.
No a pokud se potom na koupě chaty nakonec domluvíme, tak věřím, že to proběhne rychle a v pohodě.

Za poslední dva dny jsem se stal tou koupí chaty, chalupy či pozemku úplně posedlý. Jak na to stále myslím a jak se mi občas někdo ozve, tak to ani jinak nejde.
Akorát je ale otrava, když mi odpovídá někdo, kdo něco inzeroval a nakonec se mne zeptá, kdy si chatu tedy rozmontuji a odvezu. No tak to opravdu nechci. Potřebuji, aby se tam dalo nějak být a pokud by šlo o pozemek, tak abych si tam mohl alespoň něco přistavit.