Citáty, Přísloví, Moudra  

 

 

Nahoru
HUMOR
10 rozdílů  žena a dívka
Božskej klid
Cestování po světě
Citáty, Přísloví, Moudra
Dárky pro muže
Děti - výchova
Dieta
HOROSKOP
HOVORY S ANDĚLEM
Jak se stát oblíbeným
Jak se zbavit blech
Jak se zbavit dluhu
Jak udělat partnera šťastným
Jak využít logr z kafe
Jedovaté potraviny pro kočky
Jedovaté rostliny pro kočky
KOČKY a KOCOUŘI
Kuře, kuřecí jídla a speciality
Láska
MDŽ
Koupím nemovitost
Oceány
PF
POHÁDKY pro malé i velké děti
PŘELIDNĚNÍ PLANETY
Přesný čas v ČR
SOLÁRY za SKVĚLOU CENU
Svatý Valentýn
Trávník
Vánoce
Váš den narození
Věděli jste to?
Velikonoce
VÝDĚLKY na internetu
Zajímavé stránky na FB
ZPĚVNÍK ČESKÝCH PÍSNIČEK
z ostatni
Zboží  

Aforismy, Citáty, Moudra a Hlášky.

Zvládneš svým přátelům poslat každý den nějaký citát, moudro či nějakou hlášku?
Máš hodně přátel? Vydělávej s námi.
Posíláme si citáty a vtipy a tím vyděláváme. Texty nebo obrázky.
Citáty si pak už musíš najít sám třeba někde na Netu.
Je to jednoduché, zábavné a výdělečné!
V dnešní době, každých 100.000 dobrých! Zajímá Tě to? Stáhni si do mobilu nebo PC malou nenáročnou aplikaci a můžeš začít už za pár minut. Tvůj odkaz pro stažení WowApp zdarma: www.wowapp.com/w/angel.leon 
Použiješ-li ten můj odkaz, tak mne budeš mít hned v kontaktech a já ti poradím co a jak a nějaké finty a fígle.

.

Ode dneška posílej svým přátelům každý den nějaký citát nebo vtip. Těch je miliarda a jsou zdarma. Nejen, že se Tvoji přátelé budou na zprávu od Tebe těšit, ale budou dokonce posílat citáty každý den i oni. Však víš jak rádi lidé posílají všelijaké citáty, vtipy a řetězové blbiny. Jenže do teď to dělali zadarmo a ještě jim každý hned vynadal, že o nic takového nestojí!
Ále nyní .... NYNÍ je to za peníze a pro oba :)!!!
Ano, na začátku je to možná málo, ale stále se to zlepšuje a zlepšuje. Přátelům ode dneška říkej, že vyděláváš tím, že odesíláš citáty a vtipy, a nebo je od jiných zase přijímáš. Uvidíš, že Tvoji přátelé si budou chtít WowApp stáhnout sami. Je dobré mít alespoň 2 přímáky. Vždyť je to práce snů. V žádném zaměstnání jste se nikdy tak nebavili jako to bude nyní díky WowApp :).
Ráno vstaneš a hned si přečteš nějaké moudro nebo se zasměješ něčemu, co ti někdo pošle a také Ty hned ráno můžeš někoho obveselit. Nemusíš to ale přehánět, stačí jednou denně.
A také je jasné, že někdy odešleš jen smajlíka a to je v pořádku. Prostě vše jen tak na pohodu.
Důležité je, že každý den uvidíš na svém kontě nějaký ten Wowcoin (1w=1cent) navíc a o to jde.
I já si na každý den připravím nějaký citát nebo vtip, tak můžete psát vtipy i mně :).
Pochopitelně můžeš psát i něco jiného nebo zavolat svým přátelům. WowApp je prostě náš nástroj pro užitek, zábavu i peníze.
Budeš-li aktivní, budeš vydělávat celkem slušný peníz. Pro opravdu aktivní není problém vydělávat víc než je průměrný plat v ČR. Ale víme co je nyní za dobu a hodí se každý dollar. Jak už jsem některým psal:
Kurňa, to by bylo, aby tady někdo nevydělával alespoň na jídlo .... a bydlení ... a cestování ... a další zábavu!
Takže ode dneška začínáme. No a jak jinak, než že hned pošlu jeden krásný citát:
Když uvidíš dveře s příležitostí, neklep na ně, prostě je rozkopni, usměj se a vejdi!

  1. Nic nebudeš platit. Nikdy. Budeš pouze vydělávat.
  2. Stáhni si WowApp do PC nebo mobilu. Je to podobné jako Skype, Viber, Telegram, Messenger, atd..
  3. Použij můj link. Budeš mne mít v kontaktech a budu ti moci pomáhat a radit.
  4. Po instalaci ti tam napíšu další informace. Bude se ti to líbit. Je to jednoduché a geniální. Všem se to líbí.

Také je dobré si uvědomit, že v tuto šílenou dobu děláme to, že si posíláme krásné citáty a vtipy! Zdá se to jako nějaká náhražka za skutečné dopisování, ale co ve skutečnosti děláme?? Pomáháme kolikrát přátelům vykouzlit často alespoň jediný úsměv na tváři!
To my jsme skuteční lékaři bez hranic. Pomáháme léčit smutné, opuštěné a nešťastné duše !
Jsme pro své přátele a okolí skuteční andělé!!! Měli by nás také vyznamenat.

Ale vážně .... máme v rukou naprosto dokonalý nástroj, který je zdarma a který díky reklamám dokáže generovat (z vlastní zkušenosti) velice slušné zisky bez rizika.
Stačí jen být aktivní, přesvědčit přátele a vrhnout se práce.
A až se Tě bude někdo ptát, čím se živíš, tak budeš moci odpovídat, že jsi spisovatel a nebo tím, že posíláš přátelům vtipy .

 

.

 

Přísloví, Výroky, Pořekadla, Motta, Bonmoty, Myšlenky, Rčení, Úsloví, Moudrosti a Pranostiky.

Jsou to různé oblasti : Bohatství a peníze, Cíle, touhy a vášně, Čas a dějiny, Děti a rodiče, Dobro a zlo, Domov a vlast, Fantazie a sny, Hádky a hněv, Hloupost a bláznovství, Humor a veselí, Chudoba a bída, Chvála a pýcha, Chyby a omyly, Jídlo, pití a neřesti, Komunikace, Krása a dokonalost, Kultura a umění, Láska a milování, Lidé a společnost, Lidské vlastnosti, Manželství a věrnost, Mládí a stáří, Moc a vláda, Moudrost a rozum, Murphyho zákony, Muži, Nenávist a pomsta, Neštěstí a nezdary, Obchod a reklama, Práce a činy, Právo a spravedlnost, Přátelé a blízcí, Ptákoviny, Rady a zásady, Síla a vůle, Smrt, Smutek a bolest, Sport a hry, Strach a nebezpečí, Štěstí a radost, Úspěch a neúspěch, Válka a mír, Věda a technika, Víra a naděje, Volný čas a odpočinek, Zdraví a nemoc, Zvířata a příroda, Ženy, Život a svět a ještě všelijaké další.

Není to nijak řazeno podle témat, protože to snad ani nejde. Mnoho aforismů má v sobe smrt i lásku, přátelství i nenávist či dobro a zlo najednou a tak pak je těžké to nějak zařadit.
I kdyby jste si ale citáty, aforismy či jiná moudra četli postupně, tak vždy najdete mnoho zajímavých, která se vztahují k tomu, co Vás třeba zajímá.

Osobně jsem si oblíbil desítky a desítky všelijakých různých aforizmů a citátů, ale abych dokázal najít ty, které jsou pro mne nejzajímavější, nejpravdivější nebo nejtrefnější, to opravdu nevím, protože je jich zde tolik a tolik jich je opravdu velmi krásných, že se to nedá.

Pokud budete chtít sdílet CITÁTY, AFORISMY, MOUDRA na Facebooku, tak budu jen rád. Stačí dát sdílet a nebo si URL adresu z příkazového řádku zkopírovat a vložit na svoji zeď. Bude to i s náhledem, toho kterého aforismu.
Brzy tu budou spoustu dalších, tak se máte na co těšit :-).

 

Celkem zde bude skoro 10.000 Aforismů, Citátů, Přísloví, Mouder, Myšlenek, Výroků, Pořekadel, Mott, Bonmotů, Rčení, Úsloví, Moudrostí a Pranostik, které už mám připravené.