VZPAMATUJTE SE  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Je třeba se VZPAMATOVAT

 

Tento email jsem poslal do své skupiny v r. 2010 ... Znovu jsem jej objevil v r. 2012. Vidím, že nic se nemění ... Vše se stále opakuje ... lidé jsou stále stejní ...
No a nyní (2022) vidím, že nejenom se to nezměnilo, ale dokonce je to ještě horší!

Ahoj lidi, partneři, kolegové, kolegyně ... kamarádi.

Pro ty, co mne neznáte, tak jste v mé skupině. Jmenuji se Angel Leon a rád bych Vám něco řekl.
Poslední dobou se stále častěji a častěji setkávám s tím, že lidé řeší spousty problémů. Osobních i finančních. Ty osobní v drtivé většině pochází z těch finančních.
Včera jsem objevil anketu na téma kolik máte dluhů a bylo to na Centrumu, takže se do ní zapojilo tisíce lidí.
Necelých 40% uvedlo, že mají dluhy méně než 10.000.
Asi 13% že je to do 100.000 .......
20% že do 500.000 ........
a zbytek do milionu a víc ......
Katastrofa! Osobně vím, že to tak zhruba je, ale nevím jestli to víte i Vy. Dluhy a finanční problémy mají skoro všichni. Když to zprůměruji, tak 60% lidí má průměrný dluh okolo 300.000. Je to spousty lidí, kteří potřebují peníze. Ale nejen oni, ale i ti, co uvedli, že dluhy nemají. Možná je nemají právě proto, že si uvědomují, že bez peněz to nejde a tak neustále hledají možnosti a všelijaké cesty, jak je získat.
Jinými slovy ... peníze potřebují úplně všichni. Nejen Vy, ale všichni!
A proč je většina lidí v háji? No protože se tu usadila, asi už nadobro myšlenka, že jsou jen dvě možnosti. Zaměstnání a podnikání. No a že všechno ostatní je podvod a něco divného.
Kdo si myslíte, že těm lidem poradí? Kdo jim pomůže? Stát? Zaměstnavatel v zaměstnání? Konkurence v podnikání???  Tutově nikdo ... vždyť o to jde, aby lidé neměli nic a tím pádem museli žít jak stádo. O to jde, aby si furt půjčovali a žili na dluh. O to jde, aby měli strach a drželi pusu než na sebe ještě někoho upozorní.

Někteří se z toho všeho snaží dostat, ale jde to? Jaké jsou možnosti?

Práce??? ... V lepším případě mají na jídlo, pivo a cigarety, ale na dluhy to rozhodně není!!! Ty z toho nezaplatí nikdy. Naopak jim budou dál narůstat!

Podnikání??? Zkoušeli jste začít podnikat s dluhy? To nejde. Nemůžete mít ani svůj účet nebo cokoli, protože Vám to hned seberou exekutoři. Prostě to nejde. Začít podnikat bez peněz je nemožné ......
A co dalšího ...

Brigády? Dají se z toho zaplatit dluhy? Ne, ani náhodou.

No a tak někteří nakonec upadnou do stavu bezmoci a vrhnou se na pití, automaty a zlodějny. Někteří nad tím sice teď možná kroutíte hlavami, ale není se co divit. Oni nejsou jen exekutoři, ale i vymahači. Kdo to zažil, tak se pak nediví tomu, že se mnoho lidí uchyluje k hloupostem a nakonec z nich jsou trosky.

Předevčírem mi jeden říkal, že mu to tu moc nejde a že si už hledá brigádu, aby měl peníze, ale že žádná nikde není ....
Ale tak to je! Brigády nejsou a dokonce není ani práce. A i kdyby bylo obojí, tak na dluhy to není ani náhodou. Že do podnikání potřebujete peníze a to hodně asi víte. Stejně tak jistě víte i to, že většina podnikatelů zkrachuje a jsou z nich trosky také.
Nechci rozebírat čím to je, ale to, že těžké je to všude. Těžké je to i zde. Já to vím. Pořád je to ale ve WowApp tisíckrát všechno jednodušší, než cokoli jiného a navíc to tu má smysl a budoucnost. Nechci mluvit o produktech, protože to víme všichni, že jsou bezva a nemají chybu. To je jasné. Chci Vám jen říct, že nic lepšího nenajdete a pokud ano, tak jen zdánlivě. Není nic jednoduššího na celém světě než zaregistrovat někoho do něčeho, co je zdarma a co mu může pomoci si něco vydělat.

A kdo neví, jak na to, tak se to musí naučit. Od toho je náš seminář, abychom věděli jak na to. Jak to udělat jednoduše, elegantně a rychle. V semináři máte informace, které jiní musí kolikrát platit a to draze.
Na semináři a pak v diskusích, probíráme jak to udělat, aby se nám to líbilo, Jak potom vyvrátit lidem námitky a jak to udělat, aby se registrovali.
Máte možnost získat skvělé informace, jak se dostat z problémů nebo jak se mít ještě lépe než se už máte. Důležité informace, které můžete použít pro práci i kdekoli jinde a dokonce i v soukromém životě. A máte je zdarma! Možná by ale pro někoho z Vás měly daleko vyšší cenu, kdyby se za ně platilo, jako kolikrát jinde a nebo jako když si koupíte nějakou knihu.
No a možná někdo patří mezi ty, co si myslí, že jediná možnost je zaměstnání a brigády.

Proboha lidi vzpamatujte se.

Těm, kterým stačí 10 nebo 20.000 čistého (pokud je máte) gratuluji, ale těm ostatním a to většině lidí chci říct, že tady máte v rukou dokonalou aplikaci a hlavně možnost výdělku. Stačí zaregistrovat někoho a je to. Pokud nevíte jak a nedaří se Vám, tak Vám rád pomohu. A ne jen já, ale i mnoho dalších v diskusích. Využijte toho, že Vám někdo chce pomáhat. To je krása našeho systému.

V zaměstnání a na brigádách Vás jen vycucnou a jakmile se jim bude chtít, tak jdete s prázdnou kapsou domů a už se nemáte kam vrátit. Prostě zůstanete bez práce, bez peněz a nikdo Vám nepomůže. Naopak se všichni otočí zády. Možná to už znáte.
Tohle všechno se netýká možná jen někoho z Vás, ale většiny lidí ... i těch, které máte kolem sebe, těch které znáte i neznáte. Pomozte jim. Tady ta možnost zbavit se starostí je obrovská. Zaregistrujte je, ať mají sami možnost posoudit, jestli se jim WowApp líbí.
Všechno má ale svá pravidla a v semináři zjistíte, jak se vyhnout chybám ... co pomáhá a co ne ... Naučte se to a uvidíte, že to nakonec bude registrování váš koníček. Skvělá práce, která Vám bude ohromně vydělávat. Budete mít radost ze života. Budete spokojení a v klidu ....
Stačí zaregistrovat pouze dva známé a jakmile i oni udělají to samé, tak už se to nezastaví. Naučím to Vás i je ... je to jednoduché, pokud víte, jak na to.
Základ ale je zaregistrovat dva a pak jen dohlédnout na to, aby se také naučili, jak to zde chodí.

Možná si ani neuvědomujete u čeho jste se octli a jak obrovské štěstí je, že o tom už víme.
Internet už celkem znám a vím kam jdou trendy, co kam směřuje a co lidé chtějí a co teprve čeká na objevení těch mas ... středního proudu ...

Využijte to, že jste na začátku, máte obrovskou šanci a i když si teď možná říkáte, že to je všechno blbost a že to vidíte jinak a že lepší bude najít nějakou dobrou brigádu, tak já Vám na to opět říkám, že lepší možnosti nejsou. Kdyby byly, tak nebudou mít všichni dluhy a průšvihy.

Vy to ale můžete změnit a něco s tím udělat. Stačí zaregistrovat dva lidi. Já Vám s tím rád pomohu a ten kolotoč Vašich lidí i jejich známých roztočíme. Za pár měsíců nebudete věřit, jak je to rychlé. Stejně tak i ti Vaši známí. Řekněte jim to, že znáte cestu a uvidíte, že i oni budou rádi za možnost, která je zdarma a přesto jim může změnit konečně život k lepšímu. Stačí jen chtít a naučit se pár fíglů.
Těším se na Vás v diskusích na WowApp. .... Popřemýšlejte o tom ........

 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp