MLM prostituce  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Multilevelová prostituce

 

Jsou lidé, kteří přijdou i několikrát do měsíce s novým fantastickým byznysem. Nejspíš tušíte o kom mluvím a pokud ne, tak jistě sami někoho takového znáte.
To jsou neskutečné trosky, co jsou takto aktivní ve všem, co se kde objeví. Všimněte si, že ale většinou nemají ani na jídlo (nebo spíš pití).
A jak by také mohli? Nejde dělat dvě věci najednou. Prostě to opravdu nejde .... tedy myslím dobře.
A jak to také potom vypadá? Jak se na to mají koukat Vaši lidé? Jediné, co je může napadnout je to, že asi ta či ona firma není až tak dobrá a není radno jí důvěřovat. Proto budeme raději dělat ještě další věci ...
Největší problém je, že se všichni neustále někam registrují a nikde nic nedělají .....
Když někdo není schopen nikoho zaregistrovat do jedné věci, tak mu to nepůjde ani v druhé .....
Navíc jsou to většinou jen sběrací akce na kontakty. Takových věcí jsou na Netu tisíce ....

Uvidíte, že jediná věc co bude vydělávat, bude WowApp. Je zbytečné lézt jinam. Všichni furt myslí, že někde bude něco zadarmo .....

Lidí, kteří Vás někam zaregistrují a za chvíli Vás chtějí zase vláčet někam jinam, se naopak snažte ihned zbavit. Nenechte se stáhnout do tohoto kolotoče tisíce zaručených firem. Navíc těm lidem nikdy nejde o to, aby Vám pomohli, ale o to, aby aspoň někde měli pár korun ... protože co kdyby, že?
Jenže víte proč nevydělají tito lidé nikde? Protože si vlastně lijí sami jed do své studně.
Každou chvíli se vytasí s něčím "geniálním" a díky tomu si o tom musí i něco zjišťovat a nějak se tím zabývat. ........ 1000x lepší by ale bylo, kdyby se soustředili na svoji původní firmu a snažili se zlepšovat v tom či onom.
Vím o lidech, co jsou sice hodně aktivní, ale třeba každá prezentace, kterou si vytvoří je naprosto otřená. Odporné slajdy (obrázky), modré z nebe slibující tutovky, a já nevím co ještě. A přitom nejsou ani schopni dodržet potom nějaké termíny prezentací, něco jim neustále nefunguje, slibují nemožné, a navíc se pak už těm svým lidem ani nemohou věnovat, protože zase dělají něco jiného. .... Nakonec vlastně za sebou nechávají akorát tak spáleniště a spoustu opuštěných lidí o které už nemají zájem, pokud s nimi také nejdou do všeho.

Je to prostě odporné se takto chovat v byznyse. Je to stejné, jako kdybyste v podnikání jeden měsíc prodávali jízdní kola, 2. měsíc oděvy, 3. měsíc hodinky .... a potom zase bůhví co!
To je podnikání, kterému já říkám: " Rakve, Biče, Jízdní kola "

Později potom, ať už oslovíte kohokoli s čímkoli, Vás všichni pošlou do háje, protože nikdo nestojí o nějakou nabídku každý týden.

A pak je další věc!
Někdo Vás osloví, skutečně Vás zase do něčeho regne a Vy začnete být aktivní. Zaregistrujete tam své známé a co se stane do měsíce? Garantuji Vám, že Vám ty Vaše lidi přetáhne zase do něčeho jiného. Jediné, jak tomu zabráníte je to, že se do toho nového vždy zaregistrujete také. Pokud ne, tak máte po lidech, co mu budou zase věřit a naletí jim na jejich tokání a sliby. Za další měsíc se jim ale stane to samé co Vám ....
Je to veliký nešvar a ohromná hloupost takto skákat po více multilevelech.

Né nadarmo se říká: " Drž se ševče svého kopyta!" 

Jestli chce být někdo úspěšný, měl by se držet jedné věci a neustále se v ní zdokonalovat. Lidé si Vašeho byznysu začnou vážit až po čase, protože uvidí, že se tomu věnujete již dlouho a z toho vydedukují, že je to asi zajímavé. No, protože kdyby nebylo, tak byste se tomu už tak dlouho nevěnovali. Takže až po čase vyslechnou Vaší nabídku a připojí se k Vám .....
Je třeba vždy vydržet začátek a získávat si důvěru lidí okolo Vás.

Přetahování Vašich lidí je dnes velký nešvar. Dělá to spoustu lidí a nedá se proti tomu bojovat. Nikdy dřív jsem to nezažil, ale to asi proto, že nebyl FB, atd..
Sodoma gomora ... všichni dělají všechno a všichni mají houby!
Všichni takový zůstanou odkázaní do smrti jeden na druhého a furt se budou všichni pod sebe navzájem všelijak registrovat!
A výsledek? Takovým lidem zůstane jen banda notoricky se registrujících neschopných lidí.
Osobně se nikdy nechci zúčastňovat se jejich registračních orgií. Vůbec se nedivím, že MLM v ČR vůbec nefunguje. Trosky se neustále registrují do všeho všelijak navzájem pod sebe do tisíců různých věcí. ..... To ale není práce v MLM. To je hloupost 1.ho řádu.
Teď se tomu neubráním ani já a bohužel ani Vy. I Vám budou neustále chtít přetahovat někam Vaše lidi, které jste vzali k sobě do byznysu. Je to smutné, ale dít se to bude stále.
Pochopitelně si každý může dělat co chce a jít kamkoli jinam a je to jen jeho rozhodnutí ... to je jasné. A pokud se bráníte, tak dostanete odpověď, že oni nejsou Váš majetek (což je pravda).
Takže vlastně o nic nejde .... jen zničili Vaší práci, kterou jste dali tomu jejich slavnému byznysu a nakonec Vám to oni sami rozeberou a všechno zničí. Škoda ale je, že se takový Váš člověk, kterému jste věnovali svůj čas, stane vlastně obětí nějakého zloděje, který dřív či později, obere o jeho známé taky.

Jak to ale poznat?

Tak to prostě nelze. Jediná šance je ta, že budete loajální ke své firmě, že budete věřit lidem které znáte a se kterými chcete spolupracovat a dáte na jejich rady.
Je to ale oříšek .......
Osobně si mnohem více vážím lidí, kteří se mnou do byznysu nešli z důvodu, že se věnují už něčemu jinému, než lidí, kteří klidně opustí svůj byznys, svoji skupinu.
Tito lidé mi vždy shodně řeknou, že nechtějí a ani neumí sedět na dvou židlích najednou.
A mne nezbývá než s nimi souhlasit a pochválit je. To, že je mi to pochopitelně líto je jiná věc. Základ je, že o sobě víme a už několikrát se stalo, že jsme se stejně i po několika letech sešli a spolupracujeme spolu dodnes ...

Dnes je všude spoustu nabídek a všechny vypadají pochopitelně na první pohled velmi lákavě. Je třeba tomu odolat, protože jinak to nejde.
Vymažte ze svých přátel všechny, co Vám nabízejí nový byznys už po půl roce ... to ani nemluvím o těch, co to dělají každý měsíc nebo dokonce každý týden. Oni Vás zničí! Dejte si na ně opravdu velký pozor.

Já si osobně moc vážím spolupráce s Vámi a věřím, že ten nápor profesionálních multi registrátorů vydržíte. Vím, že to není kolikrát jednoduché a rádo se věří hezkým slibům.
Jediné obrovské štěstí máme v tom, že jsme skutečně u té nejlepší firmy a tak to multilevelové prostitutky mají těžké ... 

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp