Situace většiny lidí  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Situace většiny lidí

 

Situace většiny lidí, co chtěj vydělávat na Netu

Jak to udělat, aby se konečně už jednou uzavřela ta dluhová past a nebylo možno do ní zase spadnout.

Ukážu Vám neskutečnou sílu dobrého obchodu
Budete docela překvapení, jak to je jednoduché. No ale v tom je právě to kouzlo. Jak se říká: V jednoduchosti je krása.

Jak se lidé mají doopravdy?
Asi každý z Vás neustále přemýšlí, jak si polepšit, Jak se zbavit dluhů, Jak vydělat dostatek peněz pro sebe a svou rodinu a jak to zařídit, abyste měli vystaráno a příjem byl stálý a dostatečný.
Vydělávat peníze je stále těžší a sami vidíte, že to jen tak asi lepší nebude.

Nevím, jak jste zajištění Vy, ale myslím, že nikomu by nevadilo se mít trochu lépe. A nebo dokonce o hodně lépe ... tedy prostě skvěle.
Asi víte, že nic není bez oběti, ale zase se to s těmi oběťmi nesmí přehánět. Já osobně si myslím, že spoustu z nás už těch obětí přineslo až moc.

Po revoluci jsme si všichni mysleli, jak se to během pár let všechno zlepší a jak se budeme mít lépe,
ale zatím vidím jen to, že většina lidí v České republice má existenční problémy, skoro všichni mají nějaké dluhy a jsou zapsáni v nějakém registru a mnoho lidí řeší, jak se vyhnout exekucím.
Sice stále čtu, jak se zvedá životní průměr a jak se zvedá průměrný plat, ale proč to tedy nevidím okolo sebe na svých přátelích? Proč tolik lidí musí neustále řešit, že nemají na něco důležitého peníze? Žijeme jak nějací otroci. Furt musíme dělat na jiné, každou chvíli nás někdo podvede a neustále řešíme, kde vzít peníze na to či ono.

Vypadá to, že je situace bez východiska. A pro spoustu lidí také je a bude. Spoustě lidem je velmi ouzko a mnohým je často i úplně špatně z toho v jaké jsou situaci. Není to nic ojedinělého, ale týká se to v ČR zhruba 60ti% lidí, kteří mají dluhy od 100 000 do 500 000 a to do toho nejsou započítané žádné hypotéky. Dluhy do 100 000 do toho ani nepočítám.
Ať jste zatím hledali kdekoli, zkoušeli bůhví co, tak všechno byla ztráta času a nebo to jen vzalo další peníze. Nejčastěji obojí.

Vím o čem mluvím, znám to ze své zkušenosti a proto přesně vím, co cítíte Vy. Svět se změnil a naše představy o morálních pravidlech jsou už asi nějak úplně mimo. Všechno je jinak, spravedlnost neexistuje, morálka je fuč a místo pomoci se člověk dočká maximálně tak další rány.
No a jak z toho všeho ven? Jak se zbavit finančních problémů a dluhové spirály?

V zaměstnání se na dluhy vydělat nedá a to ani nemluvím o tom, že nejde často ani nějaké zaměstnání sehnat.
Začít podnikat je drahé a hodně rizikové. A navíc také v čem, když je všude všechno ...
A čekat na zázrak je většinou to, co už máme za sebou a zjistili jsme, že zázraky se jaksi nekonají ...
Já se živím už od roku 2000 internetem, ale je to hodně náročné a čím dál tím náročnější ... konkurence roste a programy jako AdSence a jiné prostě vydělávají stále méně a méně. No a pak je na Netu tisíce kravin, které vydělají jen pár korun za měsíc, které Vám pak většinou ani nepošlou. Prostě propadáky. A nebo musíte prodávat, co nikdo nechce (i když to jsou třeba dobré věci). Ale nechce je nikdo, protože lidi nemají peníze, aby si kupovali všechno, co je skvělé.

Kde hledat ...
Většina lidí hledá něco, kde by si mohla vydělat. Nejsou líní, ale najít něco solidního není lehké. Kdyby bylo, tak už to dělají všichni. Místo toho se všichni akorát tak trápí a doufají, že něco vyjde a slepě tápou v dnešním divném světě nebo na internetu.
Internet je také reálný svět a to velmi ... zažil jsem několik let, kdy výdělky neklesly pod 100 000 měsíčně. Potřebovali jste jen PC, připojení a kartu na výběry z bankomatu. Možná to někomu nepřijde dost reálné, ale že to tak je ví všichni. Proč by se jinak furt někde psalo o tom, kolik je internetových milionářů.

Jenže ... jenže ... jenže ..., co? Neumíte na PC pořádně ani to, ani ono. Nevíte, co má budoucnost, aby to zase neskončilo fiaskem a ostudou před známými, abyste to zvládli a aby to skutečně hlavně vydělávalo reálné peníze, které Vám přijdou nebo si je můžete vybrat?
Takových věcí není moc, ale občas se něco vždy ukáže. Já jsem od r.2000 našel takové věci 4. Nic bohužel netrvá věčně, ale když máte několik měsíců nebo i let příjem nad 100 000, tak díky bohu alespoň za to.
Možná si říkáte, že je škoda, že jste o tom nevěděli. No, nevěděli, protože jste se zabývali něčím jiným nebo jste se prostě jen dostatečně nepídili a hlavně nezjišťovali. Mně to zabralo mnoho času, abych takové věci našel a také to stálo mnoho neúspěchů.

Já vím, že peníze nejsou všechno, ale je dobré je mít. Spoustu věcí se potom dá vyřešit daleko snadněji.

Člověk vlastně nepotřebuje nic. No tedy nic zvláštního. K takovému normálnímu skromnému životu je třeba akorát mít co jíst, kde spát. To je všechno. Tak v čem je problém? No právě v tom, že tyto dvě věci jsou trochu drahé. A také, aby toho nebylo málo, tak do nás furt někdo ze všech stran hustí nějaké reklamy a my si pak musíme pořizovat věci, které vlastně ani nepotřebujeme. Já vím, že takto to zní trochu jako výsměch, ale já jsem na tom stejně. Jsme otroci doby a tak je třeba s tím něco udělat. Je třeba, abyste se naštvali a řekli si, že už Vás to nebaví a že naposledy zkusíte udělat něco, co Vám konečně ten život změní k lepšímu.

Ať je to jak chce, tak je dobré se nad tím zamyslet.
Vždyť lidi jsou už dost často zoufalí a dělají kraviny. Celkem to ale někdy i chápu, protože někdy je ta situace už tak vážná a nebo dlouhodobě blbá, že člověk prostě sklouzne k šíleným nápadům. Někdo začne hrát automaty, jiný ruletu a karty další kostky a zkrátka něco, kde nakonec stejně každý naopak o peníze přijde.
Spoustu lidí krade a to kolikrát takový věci jako máslo a sušenky. Fakt špatné.
Tentokrát ale dáme hlavy, ruce a klávesnice dohromady a bude mela.

Jak to zatím vypadá
Je jasně vidět, že je celkem dost lidí, kterým už leze krkem neustále ve svém okolí hrát druhé housle a rozhodli se něco se svým životem udělat. Denně mi někdo volá a chce pomoci. A já jsem rád, že mohu pomáhat ... A kde s lidmi komunikuji? ... Na WowApp

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp