Nevýhody systémů  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Nevýhody systémů

 

To je zvláštní, o těch se na žádném školení ani moc nemluví. Samá pozitiva, samé superlativy, ale peníze nějak nemá skoro nikdo. Však víte, jen Ti nahoře a Ti jsou 2 maximálně 3. Ti ostatní je nemají ne proto, že by MLM bylo špatné, ale proto, že zde lidé myslí, že za ně bude stále někdo něco dělat. Zkrátka 99,9% lidí jsou líní a raději věří starým představám, že je lepší být v práci a dřít na někoho jiného než na sebe.

Já jsem pracoval celkem pro 4 firmy a vždy jsem patřil k TOP10. Z toho jen jednou jsem se dověděl o firmě na samém začátku. Škoda jen, že ty firmy vždy kvůli něčemu skončily. Buď byly v televizi, kde je nesmyslně pomluvili nebo se zbláznil majitel nebo jsem z nějakého důvodu odešel.

Tak tedy zde jsou nevýhody systémů:

 • Žádná firma není navěky. Mohou existovat dlouho, ale neustále se mění pravidla, což lidem hodně vadí a většinou se nedokáží se změnami smířit. A to kupodivu ani je-li to k lepšímu.

 • Pokud nedokážete oddělit soukromý život od práce, tak nejspíš přijdete o všechny své známé. Nikdo nevydrží, když pokaždé, co Vás potká, musí poslouchat o tom, jak je Vaše firma skvělá a dokonalá (i kdyby to byla pravda).

 • V některých firmách je třeba pochlebovat nadřízenému, protože on Vás může velice jednoduše zničit. A urychleně se zbavte představy, že to není pravda.

 • Některé systémy Vás velice nenápadně donutí vydělané peníze vložit zpět. Používá se k tomu docela dobrý argument, že investujete do sebe. Jde o to, že se snažíte svému okolí dokázat, jak ten Váš business je skvělý a tak si kupujete symboly úspěchu (drahé oblečení, boty, auta na leasing, drahé věci a další zbytečné kraviny). Mnoho, mnoho peněz leckde stojí semináře a školení (i kdyby byly samotná školení zadarmo, tak je třeba zaplatit cestu, pití atd.).

 • Pokud nepracujete společně se svou partnerkou nebo partnerem, tak Vám garantuji, že do roka (možná později) budete buď sami nebo budete s někým jiným (což je dost blbé máte-li děti).

 • Také znám dost lidí, kteří se normálně zbláznili z peněz a začali se chovat jak tydýti ..... .

A asi bych toho našel víc, ale pro varování to zatím stačí. Podceňování těchto varování Vám může dost znepříjemnit život. Nehorší je, že tyto vzniklé škody, jsou v drtivé většině nevratné.

 • Základní pravidlo ale je najít si firmu, kde se vydělat dá a kde ne. Přečtěte si Kde vyděláte a kde NE
 • Mluvíme narovinu .... podívejte se, co obnáší práce z domova díky internetu.
 •  

   

  Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
  Návod jak si stáhnout WowApp