PODVODNÍCI  

 

 

Nahoru
Co u úspěšných neuvidíte
11 kouzelných vět
15 tajemství přesvědčování
3 důvody proč přemýšlet
30 registrací za den
6 rozdílů optimista negouš
Citáty slavných o MLM
Co to je a co není MLM
Co je třeba pro práci na PC
Co obnáší práce z domu na PC
TLAČÍTKA F1 AŽ F12
Finanční zákony
IDEÁLNÍ BYZNYS
Jak splnit nemožné
Jak vydělávat humorem
Jdeme správným směrem
Kde vyděláte a kde ne!
Literatura
MLM produkty
MLM verzus letadlo
Morální Kodex
Můj krátký příběh
Na koho děláte?
Abatar - největší moudro
MLM prostituce
Nevýhody systémů
Pasivní příjem
PF
Pochvaly
PODVODNÍCI
Pravdy o MLM
Pravidla
Priority
Proč vydělávat na netu
Pyramida z vody
Rady, jak vydělat více
SDÍLEJTE OPATRNĚ!
Situace na trhu
Situace většiny lidí
SVĚT PO KORONAVIRU
Systém spolupráce
Vaše identita
Vize budoucnosti
Výhody práce na Netu
VZPAMATUJTE SE
Změna komunikace  

Podvodníci kam se podíváš

 

Lidi jsou různé!

Mám ve skupině asi 10% lidí, kteří si mysleli, jak vyzrají nad firmou a začali si ihned zakládat falešné účty. Založili si sami třeba 20 falešných emailů a dali se do zakládání falešných registrací. Někteří (bylo jich víc) si dokonce zvládli udělat i víc než 50 falešných registrací pod sebou. Rekord ale zatím je, kdy si jeden magor udělal během 4 dnů 240 falešných registrací.
To by možná mělo smysl u jiných firem, kde jsou výdělky za registrace (jako kdysi u Skype, ale zde je to totální nesmysl. Svědčí to jen o tom, jaký je kdo podvodník a nejspíš i o tom, že to dotyční nejspíš dělali i jinde.
Peníze ale tato tupá varianta nepřinese a to ani jeden cent!!!!!!

Jediný výsledek potom je, že máte ve skupině 2100 neexistujících lidí. Sice Vám všichni závidí, ale vyděláváte méně než někdo, kdo má třeba 10 přímáků a ve skupině celkem dohromady třeba jen 80 lidí.

Smutné je i to, že když se potom kouknete na procentuelní statistiku aktivity Vaší skupiny (Network Health), tak místo běžných 70% (což je naprosto fantastické ve srovnání s jinými MLM) máte třeba jen 6,32%. Na obrázku vidíte, jak potom taková procentuelní aktivita skupiny vypadá. No a vypadá to hooodně smutně. Každý, komu byste to potom ukázal, by se musel chytit za hlavu a říkat si, že nechápe proč to děláte, když je to tak špatné.
Bohužel to ale není tím, že by to bylo špatné, ale proto, že spoustu lidí podvádí a tím Vám mohou takto znehodnotit Vaši statistiku. Vám je to potom o to více líto, když víte, že se o skupinu a lidi v ní staráte, že jim pomáháte, atd..

Na peníze falešné účty sice vliv nemají žádný, akorát to jen nevypadá hezky.
No a ti podvodníci si akorát tak sami naběhnou, protože bůh ví jak dlouho vyráběli XY falešných účtů a přitom bez jediného centu výdělku.
Jak se říká:
"Když chce někdo někoho ojeb.t, tak nakonec oje.e jen sám sebe." Dobře jim tak!

Takže pokud nějak zjistíte, že někdo Vám takto vyrábí přímáky a kazí Vám statistiku, kterou byste třeba mohli chtít někomu v budoucnu ukázat, tak mu vysvětlete, že mu to nevydělá ani korunu. To by potom musel mít ještě stejně tolik mobilů s mnoha různými telefonními čísly a dokonce je i všechny používat a třeba volat sám sobě atd.. Prostě totální nesmysl a kravina.

Pro uklidnění zde raději napíšu, že toto dělali lidé hlavně na začátku r.2016, když se ještě pořádně nevědělo, jak to zde vše funguje a nyní se to už asi nestává. Přesto si ale raději dávejte pozor na lidi, kteří během prvního dne mají desítky nebo stovky nových lidí ve své skupině a chlubí se Vám (jako ten můj exot) zlatým pírkem za 4 dny.

Kde ale tato procentuální statistika ovlivnit jde, to je skutečná aktivita skupiny a v ní skutečných lidí. Na to se podívejte.

 

Stáhnout zdarma aplikaci WowApp
Návod jak si stáhnout WowApp